Kurye anadoluyakasiKurye ekspres Söz Verilen zamanda Yetiştirmek meslek Ahlakımızdır:
Yurdum insanını üzmeyecek fiyat politikamız ve söz verilen sürede yetiştirmek, iş ahlakımızdır. Müşterimizin döneminin ne kadar değerli olduğunu bildiğimiz için, zamanla yarışıyoruz. işimizin heyecanı, zaman geçtikçe yaptığımız yarışta hiç bir süre sönmedi. ümitsizliğe kapılmadan, müşterilerimizin hizmetine koşmaktan her süre için mutluluk duyduk. Kuryelerimiz günün 24 saati hizmet vermektedir.
Kuryelerimiz günün her saatinde istanbul merkez ve ilçeleri, bununla beraber iller arası kurye taşımacılığı ile isteğiniz doğrultusunda korkusuzca hizmetinizdedir. Göndermek dilediğiniz zarf, paket, konşimento, ordino, teklif dosyası, hediye bu gibi gönderilerinizi, nerede olursa olsun, hangi hava şartlarında olursa olsun korkmadan yerine ulaştırıyoruz. www.motorlukurye.com.tr
Kurye Gönderilerinde Dikkat Edilecek Hususlar:
Kuryenin adreste bekletilmemesi ve işlerin zamanında gerçekleşebilmesi için gönderilecek şeyi uygun bir zarf yahut poşete ağzı kapatılarak konulması ve üzerine göndereceği adres, telefon ve teslim alacak kişi bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Yağmurlu havalarda gönderilecek şeylerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.
Firmamızın Hizmet Verdiği Kurye Hizmetleri: Kurye hizmetleri, acilen, güvenli bir biçimde ya da saklı şekilde teslim edilmesi gereken çeşitli ürün ve ya ürünlerin taşınmasına destekçi olan aşırı yararlı hizmetlerdir. Kurye verilmesi gereken öğeler, banka taslakları, hukuki ticari belgeler, posta sipariş öğeleri, filmler ve kasetler, resim veya bilgisayar monitörleri gibi kırılgan ürünler bunun gibi kıymetli bir şey olabilir. gerçekte tıbbi materyal, kan örneği, organ nakli oluşturan özel tıbbi kurye şirketleri vb. mevcut.

24 saatlik bir motorlu kurye tesliminde çoğunlukta öğeler bir işyerinden alınır ve bir saat arasında öteki bir işletmeye teslim edilir. bununla birlikte konut alımları ve teslimat da yapıyorlar. Kuryeler, ansızın fazla kutu, koli ve ya bir kamyona sığabilen herhangi bir şey sunabilir. Ağır ağırlık çoğunlukla bir motorlu kurye minibüste taşınacak, lakin ağır kuryeler de kamyonet kullanıyorlar. ayrıca karışık illerde eşyaları taşımak için daha çok bisiklet kullanılır, kurye lakin yerli teslimatlarda hava kargo hizmetleri gibi daha uzun kurye mesafelerde kullanılır.

Piyasada 24 saat motorlukurye hizmeti sunan ve çevrimiçi teklifler sunan çok sayıda kurye şirketi mevcut. fakat bir kuruluş seçerken aklınızda tutmanız gereken birkaç şey var. Bu hizmet şekli nerdeyse bulunduğunuz yere bağlıdır ve genel olarak bir kurye şirketi böyle bir hizmet için ilave ücret ilgi etmektedir. bununla beraber, son senelerde Fedex ve Ups'un artarak çoğalması nedeni ile tıpkı gün teslimatlar çok daha ucuza ve daha hızlı geçiş sürelerine sahip olabilmekte. çok sayıda kurye şirketi hizmet düzeldi ve hatta müşterilerine bazı büyük rekabet izin verir.
Express kurye; Kurye hizmetlerimiz toplamda 60-120 dakika arasında gönderileriniz alınır. Express kurye, 60-120 dk. arasında teslim edilen kurye hizmetlerine deriz. Acil kurye göndermek için bu kurye sistemi kullanılır.
Arabalı Kurye; Araçlı Kurye hizmeti 4 saat gibi kısa bir sürede, tıpkı gün içerisinde, koli yahut büyük hacimdeki her türlü gönderinin, zamanında teslim edilmesidir. Araçlı Kurye ile kuruluşlar vasıta masrafından kurtularak, kendi şubelerine ve müşterilerine, gönderilerini zamanında ve hızlı bir biçimde teslim etmiş olacaklardır.
Motorlu Kurye; Müşterilerinin memnuniyetini hedef saha firmamız, gönderilerinizi, güvenle, zamanında ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırmayı hedef almıştır. müşteri memnuniyetine dayalı fiyat politikamızla, güvenilir ticaret anlayışımız, firmamızın öncelikli prensiplerindendir.
Motorlu Kurye hizmetleri Fsm motorlu kurye hizmetleri istanbul ve yakın illere hızlı güvenilir motorlu kurye hizmetleri sunmaktadır. istanbul içi 39 ilçeye aktif bir şekilde motorlu kurye sunmakta ve abone müşterilere özel indirim ve 7/24 kurye hizmetleri sunar. Motorlu kurye hizmetleri gece kurye hizmetine dâhil edilmekte. Gece kurye hizmetlerimiz toplamda gönderi ederinin iki sert ile sınırlıdır ve ilave bir ücret eklenmez. Kurye normal teslimat süremiz 120-240 dakikalar içerisinden sizlerden gönderileriniz alınır ve bu süreler içinde adreslere sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim edilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *